FOLDERY

Czy chciałbyś, aby Twój klient był pod wrażeniem zaprezentowanej oferty Twoich usług czy produktów? Folder reklamowy spełni te oczekiwania. Odpowiednia kolorystyka, harmonijny projekt, ciekawa kompozycja tekstu i grafiki oraz doskonała jakość utwierdzą klienta w przekonaniu, że jesteś godnym zaufania partnerem.

Twój folder musi mieć unikalny styl, wyróżniać się wśród innych i być niebanalny. Nie może być nudny czy przesadnie kolorowy. Możesz mieć wpływ na wygląd i zawartość swojego folderu, projektując z nami idealny od pierwszej do ostatniej strony folder. Wydrukujemy go dla Ciebie na grubym papierze z uszlachetnieniami które skutecznie podniosą Twój prestiż. Do wyboru mamy różne gramatury papieru na ekskluzywną okładkę i środek, zabezpieczenie druku folią oraz uszlachetnienie wybiórczym lakierem UV. Foldery drukujemy w pełnym kolorze lub z zastosowaniem unikatowych kolorów, w technologii druku offsetowego lub metodą wysokiej jakości druku cyfrowego. Wykonujemy foldery szyte i klejone.

Nie mamy ograniczeń jeśli chodzi o realizację kreatywnych pomysłów. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie, wyceniając jednocześnie wykonanie folderu. Koszt wykonania folderu kształtuje określona przez Ciebie wielkość nakładu, format, rodzaj papieru, sposób wykonania, ilość stron oraz ewentualne uszlachetnienia druku.

Termin realizacji Twojego zamówienia zależy od wybranej techniki wykonania oraz zastosowania uszlachetnień. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24h/7 dni.

2 komentarze

  • Sebastian_90

    Bogata oferta materiałów, a usługa wykonana w sposób kompleksowy i w atrakcyjnej cenie. Warto skorzystać.

  • Marysia

    Powstał bardzo efektowny folder. Zadowalająca i wygodna współpraca. Polecam.