KATALOGI

Katalog jest bardziej prestiżowy niż inna forma reklamy, a co za tym idzie – lepiej świadczy o firmie, dając sygnał o jej profesjonalizmie i unikalności. Katalog reklamowy skuteczniej skupia uwagę odbiorcy, na dłużej zatrzymuje wzrok i jest bardziej sugestywny. Każdy klient do ekskluzywnego katalogu podchodzi z zaangażowaniem i namaszczeniem. Chciałbyś za pomocą czytelnego i eleganckiego katalogu, który zapada w pamięć wymagającemu klientowi, reklamować swoją firmę? Możesz wykreować taki katalog, wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty, a otrzymasz od nas zręcznie wykonaną publikację – Twoją firmę „w pigułce”.

Możesz z nami konsultować koncepcję katalogu, cele jego produkcji, objętość i zawartość merytoryczną.

Do produkcji katalogów oferujemy do wyboru różne formaty i faktury papieru, uszlachetnienia i pełną introligatornię. Możesz także wybrać technikę wykonania katalogu.

Gwarantujemy wysoką jakość druku, dzięki czemu Twoje propozycje w katalogu firmowym będą prezentować się profesjonalnie. W naszej ofercie znajdziesz katalogi szyte i klejone. Katalogi mają twardą okładkę i drukowane są na papierze kredowym. Dodatkowa opcja to zgrzewanie katalogów w folię. Dzięki stosowanym materiałom, katalogi są wytrzymałe i odporne na zniszczenia w trakcie użytkowania.

Każdą realizację wyceniamy w zależności od wymagań klienta. Zapewniamy, że terminowo i profesjonalnie wykonamy dla Ciebie niebanalny katalog. Jesteśmy przecież do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

2 komentarze

  • Kuba

    Fachowe doradztwo, świetna współpraca i oczekiwany efekt. Usługi godne polecenia.

  • Marta

    Katalog zgodnie z obietnicą – elegancki, profesjonalny, oryginalny. Polecam.